ANASAYFA MAHALLELERİMİZ GURUR TABLOMUZ HABERLER VİDEO VE FOTO ÇET -----

ANASAYFA SECERE MAHALLELERİMİZ GURUR TABLOMUZ HABERLER SOHBET LİNKLER VİDEO FOTO ÇET UNUTAMADIKLARIMIZ SPOR Şavşat ---
 yeni sitem için aşağıdaki başlığa tıklayınız
 
ILICA KÖYÜ (CİNAL)

                  ILICA KÖYÜ (Cinal) Şavşat- ARTVİN


 
ILICA KÖYÜ (Cinal)
Ana Sayfam
Haberler
Ilıca Köyü Yönetim Bilgileri
Videolar
Foto Galeri
Duyuru Panosu
Ilıca Köyü Mahalleleri
Ilıca Köyü Tlf Rehberi
Şehidimiz Muharrem Yalanız
Medar-ı İftihar Tablomuz
Soy Ağacı (Secere)
Ilıca köyü Yazarları
Yöresel Yazarlardan
Ilıca Köyü Derneği
Ilıca Köyü Çermikleri
Ilıca Köyü Spor
=> Cinal Sporun Hikayesi
=> Turnuva Sonuçları
Cinal Yemekleri
Efsanelerimiz
Kimler Geldi Kimler Geçti
Ölüm Tarihleri
Kan Bankası
Eğitim (okulumuz)
Ziyaretçi Mesajları
Ziyaretçi Sayısı
Çocukluk Oyunlarımız
Kur'ân-ı Kerîm'i Dinle
İlahi Dinle
Nasıl Gidilir
Çalışma Takvimi
Kartvizit
Köyümüzün Uzaydan Görünümü
Cinal in En Yaşlısı
Öneri ve Şikayet
Şavşat Müzikleri
Şavşat ça Sözlük
İletişim
Linkler
REFERANDUM SONUÇLARI (ILICA KÖYÜ)
Yeni Sİtem
 


                  ILICA KÖYÜ (Cinal) Şavşat- ARTVİN
---
Hazir ŞİFALI BİTKİLER
-----------








sitene ekle ----------

Turnuva Sonuçları

İSTANBUL ŞAVŞAT KÖYLER ARASI 2011 FUTBOL TURNUVASI SONUÇLARI

          Şavşat Kültür Turizm ve Dayanışma derneğinin organize ettiği ve bu sene 5. si düzenlenen “Şavşat Köyler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası – 2011”  final karşılaşması ile tamamlandı.
            Final gününde Şavşat 15 yaş altı küçükler maç yaptı. Maç sonunda futbol oynayan gençlere  madalya verildi.
            İkinci yarısı Çay TV den de canlı yayınlanan 3. lük maçında Kirazlı ile Ilıca maçının normal süresi 4-4 tamamlandı. Uzatma dakikalarında da gol olmayınca penaltı atışlarına geçildi. 
          Penaltı  atışlarında rakibine üstünlük sağlayan Ilıca turnuvamda 3. oldu.
          Final maçından önce Dernek başkanı Sayın Erol BİLİR açılış konuşması yaptı. Pınarlı köyü tiyatro ekibinin gösterisinden sonra Final maçına geçildi.  
            Final maçında Meşeli köyü ile Tepeköy karşı karşıya geldi.
           Maçta Meşeli 2-0 öne geçti. Daha sonra Tepeköy maçı 2-2 ye getirdi. Maç tamamlanmasına 2 dakika kala Meşeli attığı gol ile rakibine 3-2 üstünlük sağlayarak Şampiyon oldu.

FİNAL SONUCU  MEŞELİ  3  TEPEKÖY 2
 
           Meşeli bu galibiyet ile turnuvamızda üst üste 3. Kez şampiyon olmuştur.
            Maçta mücadele üst düzeydeydi. Her iki takımında centilmence oynadığı karşılaşma sonunda kupa töreni yapıldı.
 
 
5. Şavşat Köyler arası Halı saha futbol Turnuvasında;  
Turnuva 1. si : MEŞELİ
Turnuva 2. si : TEPEKÖY
Turnuva 3. sü:  ILICA
 
Turnuva Centilmen Takım : ÜZÜMLÜ - ŞALCI
Gol Kralı                              : Sertaç Altun (18 Gol) – MEŞELİ
Centilmen Futbolcular         : Gökhan YILDIZ – PINARLI, Serdar ERİŞ – AKDAMLA, Sinan UZUN – ŞENOCAK, Ercan AYDIN - KİRAZLI                  Bu sene 13  Şubatta başlayan ve 9 hafta devam eden turnuvamızda 76 karşılaşma oynanmıştır.
              Bu karşılaşmalar dostluk, kardeşlik ve centilmenlik içerisinde geçmiştir.  Turnuvamızda; her Pazar gelerek bu coşkuya ortak olan izleyicilere, bize zevkli ve heyecanlı maçlar izleten  futbolculara ve tüm katılan köylere, tüm Şavşatlılara, destek olan iş adamları – bürokratlara ve final maçımızı yurdun dört bir yanında izlenmesini sağlayan ÇAY TV ye çok teşekkür ederiz.
 
 
                    ORGANİZASYON KOMİTESİ
 
          MAALESEF YARIFİNALDE TAKIMIMIZ MEŞELİ YE 3-0 YENİLEREK ELENDİ. AMA TAKIMIMIZIN BURAYA KADAR ÇIKMIŞ OLMASI BİLE BİZİM İÇİN BİR ÖVÜNÇTÜR, BUNDAN DOLAYI GURURLUYUZ KIVANÇLIYIZ. EMEĞİ GEÇEN TÜM SPORCULARIMIZA VE YÖNETİCİLERİMİZE YAPTIKLARI HİZMETLERDEN DOLAYI VE BİZE YAŞATTIKLARI BU GURUR VE HEYECANDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYOR SENEYE İNŞALLAH DİYEREK 
BU SEZONUDA BURADA KAPATMADAN  ÖNCE 3. LÜK MAÇINDA BAŞARILAR DİLERİM                                              YÜKSEL TOPCU
3 . VE 4 . MAÇI SONUCU
ILICA   7      6 KİRAZLI
ılıca köyü normal süresi 4-4 tamamlanan maçın sonunda penaltı atışları sonucunda maçı kazanarak 3. lüğü kazandı
                      TAKIMIMIZI TEBRİK EDERİM

-------


----

-- ------

YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI
MEŞELİ  3   0  ILICA
TEPEKÖY  5 KİRAZLI

NOT: Yarıfinal Maçları 10 Nisan Pazar 2011 Tarihinde
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI SONUÇLARI
Kocabey  1 2 Ilıca
Kayadibi  1  2 Meşeli
Kirazlı  3 2 Koyunlu
Pınarlı  3  5 Tepeköy
ÇEYRET FİNALİNDE ILICA KÖYÜ KOCABEYİ 2-1 YENEREK TUR ATLAYAN TAKIM OLDU TAKIMIMIZI TEBRİK EDER YARI FİNALDE BAŞARILAR DİLERİZ

1.ÖN ELEME MAÇ SONUÇLARI
Kayadibi 4 2 Şenocak
Pınarlı 8 0 Yoncalı
Kocabey 6 5 Düzenli
Kirazlı 5 1 Akdamla
Ilıca 5 4 Karaköy
Meşeli 11 0 Çiftlik
Dutlu 1 4 Koyunlu
Ciritdüzü 3 7 Tepeköy

 

TURNUVADA GRUP MAÇLARININ TAMAMLANMASININ ARDINDAN GRUP EŞLEŞMESİ İÇİN
KURRA ÇEKİMİ VE MAÇ PROGRAMI
(15.03.2011) ŞAVŞAT DERNEGİNDE YAPILMIŞTIR.

GRUP EŞLEŞMELERİ;
A GRUBU İLE D GRUBU
B GRUBU İLE C GRUBU

MAÇ PROGRAMI:

20 MART 2011 PAZAR

11:30 - 12:30 PINARLI - YONCALI
12:00 - 13:00 KOCABEY -  DÜZENLİ
12:30 - 13:30 KİRAZLI - AKDAMLA
13:00 - 14:00 ILICA - KARAKÖY
13:30 - 14:30 KAYADİBİ - ŞENOCAK
14:00 - 15:00 MEŞELİ - ÇİFTLİK
14:30 - 15:30 DUTLU - KOYUNLU
15:00 - 16:00 CİRİTDÜZÜ - TEPEKÖY


--------------------------------------------------------------------------
5. HAFTA SONUÇLARI
KAYADİBİ 5 1 YONCALI
KARAKÖY 0 4 KİRAZLI
VELİKÖY 7 4 SAVAŞ KÖY
KOYUNLU 7 0 ŞALCI
CİRİTDÜZÜ 5 5 ÇAYAĞZI
KOCABEY 13 1 ÇİFTLİK
PINARLI 7 2 AKDAMLA
CEVİZLİ 0 3 ILICA
ŞENOCAK 11 1 ÜZÜMLÜ
MEŞELİ 7 1 KÖPRÜLÜ
DUTLU 5 5 TEPEKÖY
SEBZELİ 1 3 DÜZENLİ


 
5 HAFTA SONUNDA GRUPLARDANDAN ÜST TURA ÇIKAN TAKIMLAR
A GRUBU
1 KOCABEY
2 CİRİTDÜZÜ
3 KOYUNLU
4 ÇİFTLİK
5 ÇAYAĞZI
6 ŞALCI
B GRUBU
1 PINARLI
2 ILICA
3 ŞENOCAK
4 AKDAMLA
5 CEVİZLİ
6 ÜZÜMLÜ
C GRUBU
1 KİRAZLI
2 KAYADİBİ
3 KARAKÖY
4 YONCALI
5 VELİKÖY
6 SAVAŞKÖY
D GRUBU
1 MEŞELİ
2 DUTLU
3 TEPEKÖY
4 DÜZENLİ
5 KÖPRÜLÜ
6 SEBZELİ
NOT: Gruplardan ilk dört takım bir üst tura çıkmayı başardı
Grupta elenen takımlar

ILICA KÖYÜ SPOR Bir  üst tura çıkmayı başardı. Takımımıza  Bir üst turda başarılar dilerim

Yüksel topcu


 
4. HAFTA SONUÇLARI
PINARLI 5 1 CEVİZLİ
ÜZÜMLÜ 2 5 ILICA
AKDAMLA 2 8 ŞENOCAK
SAVAŞKÖY 2 3 KAYADİBİ
VELİKÖY 1 3 KARAKÖY
YONCALI 2 5 KİRAZLI
KÖPRÜLÜ 3 1 SEBZELİ
MEŞELİ 6 3 DUTLU
DÜZENLİ 4 4 TEPEKÖY
 
KOCABEY 4 1 KOYUNLU
ÇAYAĞZI 5 1 ŞALCI
ÇİFTLİK 3 12 CİRİTDÜZÜ

 
4. HAFTA SONUNDA B GRUBU PUAN DURUMU
TAKIM PUAN
PINARLI 10
ILICA 10
ŞÖNOCAK 6
AKDAMLA 6
CEVİZLİ 3
ÜZÜMLÜ 0
DİNAMO CİNAL 4. HAFTA SONUNDA PINARLI İLE AYNI PUANLA AVERAJLA İKİNCİ SIRADA YER ALIYORUZ

 
3. Hafta sonuçları
 CİRİTDÜZÜ 2 0 KOYUNLU
 ŞALCI 1 3  KOCABEY
 ÇİFTLİK  3  2  ÇAYAĞZI
 ILICA  4  4  PINARLI
 AKDAMLA 5  1  ÜZÜMLÜ
 ŞENOCAK  4  2  CEVİZLİ
 SAVAŞKÖY  2  3  YONCALI
 KAYADİBİ  5  1  KARAKÖY
 KİRAZLI  7 4  VELİKÖY

SEBZELİ 1 2 DUTLU
TEPEKÖY 4 3 MEŞELİ
KÖPRÜLÜ 1 8 DÜZENLİ


3 HAFTA SONRASI B GRUBU PUAN DURUMU
1 PINARLI 7
2
ILICA
7
3 AKDAMLA 6
4 ŞENOCAK 3
5 CEVİZLİ 3
6 ÜZÜMLÜ 0

3. HAFTANIN SONUNDA PINARLI İLE  4-4 BERABERE KALAN DİNAMO CİNAL 7 PUANLA PINARLI İLE AYNI PUANLA İKİNCİ SIRADA YER ALDI


2, HAFTA SONUÇLARI
ÇAYAĞZI 0 6 KOYUNLU
CİRİTDÜZÜ 4 4 KOCABEY
ÇİFTLİK 3 1 ŞALCI
AKDAMLA 1 5 ILICA
ÜZÜMLÜ 3 4 CEVİZLİ
ŞENOCAK 1 2 PINARLI
SAVAŞKÖY 4 5 KİRAZLI
KAYADİBİ 2 3 VELİKÖY
YONCALI 0 2 KARAKÖY
DÜZENLİ 4 6 DUTLU
KÖPRÜLÜ 1 6 TEPEKÖY
SEBZELİ 0 3 MEŞELİ




1, HAFTA SONUÇLARI
KOCABEY  5  3 ÇAYAĞZI
KOYUNLU 4 2 ÇİFTLİK
ŞALCI 2 5 CİRİTDÜZÜ
PINARLI 13 1 ÜZÜMLÜ
CEVİZLİ 2 7 AKDAMLA
ILICA 3 1 ŞENOCAK
VELİKÖY 4 2 YONCALI
KARAKÖY 6 3 SAVAŞKÖY
KİRAZLI 5 2 KAYADİBİ
MEŞELİ 2 1 DÜZENLİ
TEPEKÖY 2 2 SEBZELİ
DUTLU 7 2 KÖPRÜLÜ


 
SİTE DİLİ
------
-----
KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ
----------------- -------------

                  ILICA KÖYÜ (Cinal) Şavşat- ARTVİN